Fotovzpomínka na vánoční koncert Jazz Tria a jejich hostů

Muzejní vánoční atmosféru podtrhl již tradiční jazzový koncert děčínského Jazz Tria a jejich hostů se zpěvačkou Danielou Pacovskou a Tomášem Kostkou.

Zcela vyprodaný muzejní galerijní prostor, kde se koncerty konají, svědčí o velikém zájmu z řad návštěvníků. Na programu byly jak tradiční jazzové americké vánoční písně, tak i klasické české koledy v jazzovém podání, které si i posluchači mohli zazpívat společně s hudební kapelou.

Tímto děkujeme Jazz Triu a přejeme jim klidné prožití času adventního a mnoho úspěchů nejen na poli hudebním i v roce nastávajícím.

Děkujeme i všem posluchačům, kteří vánoční koncert navštívili a účinkující odměnili hlasitým potleskem. I jim přejeme pohodové Vánoce a mnoho zdaru v roce 2019.