Návštěvní den na remorkéru Beskydy v Mělníku

Současný provozovatel remorkéru Beskydy, Ředitelství vodních cest, připravil prohlídku remorkéru a výstavu. Výstava, pojednávající o vývoji lodní dopravy a splavňování našich řek, putuje spolu s remorkérem v nákladním člunu po Vltavě a Labi. Akce v Mělníku 7. dubna se zúčastnili také zaměstnanci našeho muzea.

Další Návštěvní den na remorkéru Beskydy bude v sobotu 27. 4. od 11 do 18 hodin v Lovosicích a v neděli 28. 4. od 11 do 18 hodin v Ústí nad Labem.

V Děčíně začínáme s prohlídkami remorkéru Beskydy 25. 5. od 14 do 18 hodin u přístavního můstku pod děčínským zámkem nebo na překladišti u Střelnice - dle stavu vody v Labi. Sledujte proto prosím naše webové stránky či facebookový profil, kde se dozvíte vždy konkrétní místo kotviště remorkéru Beskydy.