Vánoční tvůrčí dílna - ZRUŠENO

místo

Oblastní muzeum v Děčíně

Milí návštěvníci oblíbených vánočních tvůrčích dílen, s lítostí vám oznamujeme, že po několika aktivních letech jsme byli nuceni v souladu s vládními opatřeními výrobu vánočních adventních věnců s lektorkami z DDM Děčín tento rok ZRUŠIT.

Akce byla plánována na sobotu 21. 11., tedy týden před prvním adventním víkendem. Letos tak bude na vás, abyste zúročili svoje zkušenosti z předchozích let a vyrobili si sdventní věnec sami doma bez pomocné ruky zkušených lektorek. Již víte, že na tom není nic složitého. Pro změnu si zkuste sednout s rodinou a dětmi, uvařte si čaj a svařené víno, provoňte si byt a z větviček i přírodních materiálů si vyrobte věnec podle vašich představ.
 
Nezapomeňte si atmosféru podbarvit koledami i vánočními písněmi. Užijte si tak předvánoční víkend bez nákupního chaosu, zůstaňte doma a užívejte si společně strávené chvíle.
 
A jak to bude s našimi vánočními trhy na muzejním nádvoří? Přesnou odpověď ještě nevíme, situace se mění každým dnem jako na houpačce, ale asi tušíte stejně jako my...