Dobrodružství s kapitánem Rudovousem: Výprava do světa LEGO pirátů

místo

Oblastní muzeum v Děčíně, přízemí vpravo

trvá do

Ve spolupráci s @lego_presentation Vám přinášíme unikátní sbírku pirátských lodí a ostrovů z LEGO světa.

Vítejte ve světě legendárních barevných kostiček!

Sběratelská výstava představí veškeré a kompletní sady z kultovní série LEGO pirátů z let 1989 – 1997. Uvidíte původní sety, které byly postupně získávané z celého světa. Seznámíte se s příběhem kapitána Rudovouse, jeho posádky a ikonické lodi Barracuda. Zblízka si můžete prohlédnout i spoustu dalších LEGO plachetnic a dalších zajímavých setů.

Výstava nabízí i bohatý doprovodný program pro dětské duše všech věkových kategorií. Staňte se pirátem LEGO světa v našem fotokoutku. Najděte poklad kapitána Rudovouse a přihlaste se do slosovací soutěže, kde můžete vyhrát LEGO pirátskou loď! Poskládejte si vlastní set v LEGO herním koutku, vymalujte si piráta nebo shlédněte filmy ze světa LEGO pirátů.